Napoli barazon me Milanin, mbetet pas Juventusit (VIDEO)

Napoli dhe Milan kanë barazuar në 1:1 në derbin e javës në Serie A. Napoli nuk ka arritur më shumë se sa një barazi 1:1 me Mialnin, duke dështuar që të kthej pozitën e parë në Serie A. Napoli ishte s...

Napoli nuk e lëshon kreun e Serisë A (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=1abykbsoBg8 Napoli nuk ka ndërmend që ta lëshojë kreun në Serinë A. Skuadra e Mauricio Sarrit ka marrë një fitore shumë të rëndësishme në transfertë 4-2 ndaj Sampdoria...

Napoli fiton ndaj Torinos

Napoli ka arritur të marrë tre pikë mjaft të rëndësishme ndaj një kundërshtari shumë të vështirë si Torino, duke fituar me rezultatin 2-1 Për Napolin shënuan Insigne dhe Hamsik ndërsa për Torinon shë...