Më të mirat e evropës pas Leroy Sanes

Leroy Sane është njëri ndër talentet më të mëdhenj në Gjermani dhe më gjerë. Anëtari i skuadrës gjermane Schalke 04, Sane ka impresionuar të gjithë këtë vit me paraqitjet e tij me fanellën bardh e ka...

Leroy Sane nuk largohet nga Schalke 04

Leroy Sane nuk do të largohet nga skuadra e tij aktuale Schalke 04. Së paku kështu ka deklaruar drejtori sportiv i klubit të njohur gjerman Horst Heldt. Në një prononcim për ‘Bild’, Heldt ka deklarua...

Manchester City 55 milionë euro për 19-vjeçarin

Manchester City do të bëjë një ofertë të majme për mesfushorin ofensiv të Schalkes, Leroy Sane. Sipas njoftimit, klubi anglez ka gati 55 milionë euro për futbollistin 19-vjeçar. Në rast se do të ndod...