Veliaj dekoron Hajrie Rondon me Medaljen e Mirënjohjes

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, dekoroi aktoren Hajrie Rondo me Medaljen e Mirënjohjes në shenjë vlerësimi për kontributin e dhënë ndër vite në teatër dhe në film, duke u shndërruar në ...