Reali e mbyll këtë vit me fitore

Real Madrid ka marrë një fitore të rëndësishme kundër Real Sociedat me rezultatin 3 – 1 duke qetësuar pak gjendjen në kampin madrilen. Reali ka shënuar dy gola me anë të C.Ronaldo dhe një me Lu...

Formacioni i mundshëm: Real Madrid – Real Sociedad

Real Madrid dhe Real Sociedad do të përballen nga ora 16:00, në Santiago Bernabeu, në kuadër të xhiros së shtatëmbëdhjetë të La Ligës. E përditshmja sportive madrilene, Mundo Deportivo, ka publikuar ...