Formacioni i mundshëm: Real Madrid – Real Sociedad

real

Real Madrid dhe Real Sociedad do të përballen nga ora 16:00, në Santiago Bernabeu, në kuadër të xhiros së shtatëmbëdhjetë të La Ligës.

E përditshmja sportive madrilene, Mundo Deportivo, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

Në këtë takim, piritet të mungo mbrojtësi Sergio Ramos, i cili ka problem me lëndimet.

Pin It