Milan – Juventus, formacioni i mundshëm

Milani pret ditën e sotme Juventusin në San Siro në ndeshjen e parë të derbit të javës së 11-të në Serinë A. “Kuq e zinjtë” i janë rikthyer fitores në ndeshjen e shkuar ndaj Chievos dhe tani ndeshen ...

Formacioni i Kombëtares ndaj Lihtenshtejnit

Surprizat nuk mungojnë tek formacioni që pritet të hedhë në fushë Gianni De Biasi ndaj Lihtenshtejnit. E veçanta është se Azdren Llullaku do të jetë titullar. 3 lojtarë do të mbështesin Bekim Balajn ...

Një lojtar Kuq e Zi në formaionin më të mirë

Revista prestigjoze “France Football” ka zgjedhur një futbollist shqiptar në formacionin ideal të lojtarëve që u aktivizuan në ndeshjet e treta të fazës në grupe të Euro 2016. Përzgjedhja e “France F...

Formacioni i mundshëm: Real Madrid – Real Sociedad

Real Madrid dhe Real Sociedad do të përballen nga ora 16:00, në Santiago Bernabeu, në kuadër të xhiros së shtatëmbëdhjetë të La Ligës. E përditshmja sportive madrilene, Mundo Deportivo, ka publikuar ...

Formacioni i mundshëm: Barcelona – Real Betis

Barcelona dhe Betisi do të përballen nga ora 20:30, në Camp Nou, në kuadër të xhiros së shtatëmbëdhjetë të La Ligës. E përditshmja sportive madrilene, Mundo Deportivo, ka publikuar formacionet e mund...