Milan – Juventus, formacioni i mundshëm

Milani pret ditën e sotme Juventusin në San Siro në ndeshjen e parë të derbit të javës së 11-të në Serinë A.

“Kuq e zinjtë” i janë rikthyer fitores në ndeshjen e shkuar ndaj Chievos dhe tani ndeshen me ekipin kampion të Italisë.

“Calciomercato” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

Nikola Kalinic pritet ta udhëheq sulmin e Milanit ndaj Juventusit.

Pin It