Ndahet nga jeta Mjeshtri i Madh, Rexhep Çeliku

Në orët e para të mëngjesit të sotëm ka ndërruar jetë mjeshtri i madh i valles shqipe, Rexhep Çeliku, solisti i parë i Ansamblit të Këngëve dhe Valleve Popullore. Çeliku vuante nga një sëmundje e rën...