Felipe Anderson pothuajse është i United

Me shumë mundësi transferimi i parë i Manchester Unitedit gjatë janarit do të jetë anësori i Lazios, Felipe Anderson. Sipas Daily Express, Anderson do të kalojë të Djajtë e Kuq për 35 milionë euro dh...

United – Chelsea, spektakël pa gola

Machester United dhe Chelsea kanë barazuar në ndeshjen e zhvilluar në kuadër të xhiros së 19-të të  Premier League. Të dyja skuadrat dhuruan spektakël dukë goditur shtyllat por falë performancës mjaf...