“ El Clasico” po afron,video me momentet kulminante të viteve të fundit

maxresdefault

“ El Clasico” është një ndeshje nga ato që i kanë dhënë formë historisë së futbollit dhe ka cuar peshë zemrat e tifozëve në mbarë botën me spektaklin unik dhe të pashoq që ofron.  Më poshtë 2 video përmbledhëse të momenteve më të nxehta( faullat, përplasjet, kartonat)  por edhe të gjithë golat e shënuar në 10 vitet e fundit. Shijojini:

https://www.youtube.com/watch?v=eiNZ1QDb9JU

https://www.youtube.com/watch?v=V8vcYYWPLDQ

Pin It