Shkodran Mustafi mund të largohet nga Valencia

Shkodran Mustafi mund të largohet nga Valencia gjatë afatit kalimtar të janarit. RB Leipzig, skuadra që garon në kategorinë e dytë të futbollit gjerman dhe që pritet të kalojë këtë sezon në Bundeslig...

Europa League, futbollistët shqiptarë nuk fitojnë

Basel i Taulant Xhakës u mund 3 – 2 në fushën e Saint-Etienne. Ky rezultat e mban të hapur çështjen e kualifikimit. Humbje edhe për Napolin e Elseid Hysajt. Skuadra italiane u mund 1 – 0 nga Villarre...

Shkodran Mustafi te një super skuadër

Shkodran Mustafi mund të largohet nga Valencia, pas përfundimit të këtij sezoni. Mbrojtësi shqiptar ka shkëlqyer me paraqitjet e tij në Mestalla, duke bërë që të kërkohet nga një prej klubeve më të m...

Real Madrid përsëri nuk bind

Real madrid ka barazuar në Mestalla përballë Valencias me rezultatin 2-2. Fillimisht ka shënuar Benzema pas një kombinimi të mrekullueshëm të treshes BBC. Në fund të pjesës së parë Valencia ka gjetur...