Pedro Rodriguez është i vendosur të rikthehet në La Liga

Chelsea-vs-Crystal-Palace

Pas aventurës zhgënjyese me skuadrën e Chelseas, Pedro Rodriguez është i vendosur të rikthehet në La Liga.

Spanjolli i transferua në Stemford Bridge gjatë verës nga Barcelona, por  vetëm pas gjashtë muajve të kaluar në Premirligë dëshiron që rikthehet të rikthehet në shtëpi.

Sipas Mundo Deportivos destinacioent e mundshme të Pedros janë Valencia dhe Villarreal.

Pin It