Pjesa e “shëmtuar e “El Clasicos” (Video)

Përballja mes Barcelonës dhe Realit të Madridit gjithmonë pritet me shumë dëshirë nga sportdashësit.

Kjo ndeshje dhuron shumë emocione dhe spektakël por ka edhe pjesën e saj të “shëmtuar”, kartona të kuq, sherre, ndërhyrje brutale, inate… Ndiqni videon për më shumë:

 

Pin It