Manchester United fiton lehtësisht ndaj Shrewsbury (VIDEO)

united_1456176991-3996345

Manchester United ka shënuar fitore të lehtë në FA Cuk kundër Shrewsbury.

Manchester United ka shënuar fitore të thellë prej 3:0 kundër Shrewsbury në udhëtim, për të kaluar tutje në FA Cup.

Unitedi ka treguar lojë shumë të mirë, duke shënuar dy gola në pjesë të parë dhe një në pjesë të dytë.

Golat në këtë takim u shënuan nga Smalling, Mata dhe Lingard.

https://www.youtube.com/watch?v=RI2fPU7u_FE

Pin It