Parashikimi i motit, e martë, 17 shtator 2019

 

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti do të vijojë i kthjellët me vranësira të pakta dhe mesatare ne pjesën veriore dhe jugore.

Era do të fryjë Verilindje-Veriperëndim 1-8 m/sek e përgjatë bregdetit përkohësisht deri 12 m/sek.

Valëzimi në det parashikohet i forcës 2 deri 3 ballë.

Pin It