Samsung gati me telefonin që paloset si kuletë..

  Sipas një raporti të ri të publikuar nga ETNews thuhet se Samsung është duke punuar në modelin e parë të telefonit të saj që paloset dhe se përpjekjet e kompanisë jugkoreane po zgjasin për më shumë...

Samsung fillon përgatitjet për telefonin qē paloset

Prej kohësh po punohet për modelin e telefonit të Samsung që paloset  dhe mesa duket do të bëhet realitet së shpejti. Sipas faqes koreane ETNews, Samsung do të fillojë me prodhimin e modelit “smartle...

Galaxy S7 dhe S7 Edge të papërshkueshëm nga uji

Zbulohen disa informacione nga  prezantimi i gjeneratës së shtatë të telefonave inteligjentë të Samsung-ut . Informacioni më i fundit lidhet me një veçori shumë të rëndësishme për pajisjet. Sipas ueb...

Samsung Galaxy S7 vjen në katër versione ngjyrash

Pak javë para prezantimit zyrtar të telefonit të ardhshëm të Samsungut, Galaxy S7, janë zbuluar versionet e ngjyrave me të cilat do të vijë. Samsungu Galaxy S7do të vijë në ngjyrë të zezë, të bardhë,...