Atletiko Madrid fiton në limitet e kohës

correa griezmann

Atletiko Madrid ka fituar me rezultatin 0-2 ndaj Rayo Vallecano.

Skuadra nga Madridi e ka patur mjaft të vështirë të gjejë rrugën e golit. Është dashur të presin 88 minuta për të kaluar në avantazh me anë të Correa dhe vetëm pas dy minutash shënon edhe Griezmann për rezultatin final 0-2.

Me këtë fitore Atletiko Madrid ka grumbulluar 38 pikë në 17 ndeshje të zhvilluara.

 

Pin It