Beckham: Kush tjetër më mirë se Zidane..?!

zidanebecks2

Ish-kapiteni i Anglisë i cili ka luajtur së bashku me Zidane në mesfushën e Realit të Madridit ka thur elozhe për trejnerin e ri të Realit.

A mund të bëhet më mirë se kaq? Kjo është pyetja me të cilën Beckham nis shkrimin e tij.

“Ai është më i mirë në lojën që ne e duam kaq shumë. Atë e duan të gjithë. Një person me vizion, pasion dhe nuk pranon dështime në asnjë nivel. Ai është personi më i duhur për atë punë” shkruhet në mesazhin e Beckham.

Pin It