E ardhmja e Pogba mund të jetë te Manchester City

paul-pogba1

E ardhmja e Paul Pogba mund të jetë te Manchester City.

Është vetë mesfushori francez ai që e ka deklaruar këtë në një intervistë për median gjermane, ku ai ka vlerësuar punën e atij që do të jetë trajneri i “Citizens” sezonin e ardhshëm, Pep Guardiola.

“Tani jam një futbollist i Juventusit, por mundësitë që të punoj me Guardiolën mund të rriten në të ardhmen. Ai është një trajner me eksperiencë dhe ka një filozofi loje shumë të mirë, tha Pogba

Pin It