Edhe Fiorentina pas Shkëlzen Gashit

gashi

Shtohet interesimi nga Serie A për Shkëlzen Gashin.

Pas Torinos dhe Veronës në garën për të ta transferuar sulmuesin e Baselit, Shkëlzen Gashin ka hyrë edhe Fiorentina.

Sulmuesi shqiptar i cili ka gjetur shumë pak hapësira te Baseli në këtë sezon do të largohet nga kampionët e Zvicrës në janar, dhe Viola mund të jetë definicioni i radhës.

Pin It