Inter ngec sërish, barazon me Atalantën

jeison-murillo-inter-sassuolo
Atalanta dhe Inter i kanë ndarë pikët, duke barazuar 1:1, në kuadër të xhiros së 20 në Serie A.
Vendasit kaluan në epërsi me anë të një autogoli nga Jeison Murillo në minutën e 17, ndërsa Inter barazon poashtu me një autogol nga Toloi.
Me këtë barazim Inter ndodhet në vendin e dytw me 40 pikë por rrezikon të zbresë më poshtë në rast fitoreje të Juventusit dhe Fiorentinës të cilat kanë një  ndeshje më pak.
Pin It