Juventus nuk di të ndalet (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=eOlbTP1hSw4

Kampionët e Italisë, Juventus ka shënuar edh fitoren e 12 më radhë në Serie A, duke mposhtur Chievon në udhëtim me rezultat të thellë 4:0.

Skuadra e Allegrit tregoi që në minutat e parë që kanë udhëtuar vetëm për 3 pikë dhe këtë e dëshmuan deri në minutat e fundit të takimit, ku shënuan 4 gola.

Alvaro Morata 2, Alex Sandro 1 dhe Paul Pogba 1 shënuan në këtë fitore të Juventusit.

Pas kësaj fitoreje Juventus ngritët në pozitën e parë me 48 pikë, 1 më shumë se sa Napoli që sot luan kundër Empolit.

Pin It