Leicester ngjitet në krye me barazim (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=EFNmt2Io-h0

Leicesteri ka barazuar 1:1 me Aston Villan, ndërsa tani kryeson në Premierligë.

Shinji Okazaki e kaloi skuadrën e Claudio Ranierit në epërsi, ndërsa rezultatin e barazoi Rudy Gestede.

Leicesteri tani ka 44 pikë në vendin e parë, një më shumë se City dhe Arsenali që e ka një ndeshje më pak të zhvilluar.

leicester-city

 

Pin It