Walter Mazzarri ideal për Milanin…?

walter_mazzarri_inter_roma_getty

Serbi Mihajlovic është nën akuza që nga fillimi i kampionatit, por tashmë është ngjitur dhe është në vendin e gjashtë.

Sipas agjentit të Walter Mazzarrit, ai është trajneri ideal për Milanin dhe mund të jetë një zgjidhje nëse largohet ai aktual.

Ish trajneri i Napolit dhe Interit, Mazzarri momentalisht i papunë është lidhur me disa skuadra gjatë kësaj kohë, ndërsa ato që janë më serioze janë Milan, Roma dhe Lazio.

“Nëse aventura e Mihajlovic mbyllet me Milanin, atëherë Walter mund të jetë një zgjidhje për Rossonerët”, ka thënë agjenti Andrea D’Amico

Pin It