Manchester United kthehet nga Eden Hazard

eden-hazard-manchester-united-chelsea-26102014_gqu1dw5hh35m1q4p336y1qiu1

Manchester United ka gati ofertën për sulmuesin Eden Hazard.

Daily Star shkruan se Djajtë e Kuq po bëjnë gati ofertën prej 65 milionë pound për lojtarin.

Paga e lojtarit parashihet të jetë 250 mijë pound në vit dhe kjo është një rritje prej 50 mijë më shumë nga paga e tij te Chelsea.

United ka kthyer vëmendjen te Hazard pas dështimit për ta marrë Balen.

Pin It