Salah, futbollisti i preferuar i Zinedine Zidane

Pas një periudhe të shkëlqyer te Roma, Mohamed Salah është shndërruar menjëherë në një lider edhe te Liverpooli, skuadër ku u transferua vetëm në fillim të kësaj vere. Egjiptiani ka tërhequr vëmendje...

Barcelona kërkon talentin e Liverpool-it

Philipe Coutinho është  objektivi kryesor i Barcelonës në merkato. Mesfushori me tipare sulmuese i skuadrës së Liverpool-it është duke kaluar një formë të shkëlqyer tek “The Reds”. Stili i lojës që k...

E gjithë Europa pas talentit të PSG

Pas shkëlqimit në fillim të edicionit, skuadra franceze është duke synuar që ta lidhë të ardhmen e lojtarit me Parc des Princes. Qendërmbrojtësi i Paris Saint-Germain, Presnel Kimpembe ka shkëlqyer n...

Kondogbia mund të bashkohet me Liverpoolin

Geoffrey Kondogbia mund të bashkohet me Liverpoolin. Mesfushori 23 vjeçar ka dështuar të tregojë vetën nën urdhrat e Frank de Boerit dhe largimi mund të jetë i detyrueshëm. Pas barazimit 1-1 me Bolog...

Ku do të përfundojë Super Mario?

Mario Balotelli thuhet se është takuar me presidentin e Monacos, Dmitry Rybolovlev dhe është duke menduar për një kalim në Ligue 1. Sulmuesi italian është i huazuar te Milani nga Liverpooli, mirëpo k...

Liverpooli shkatërron Aston Villan (VIDEO)

Liverpooli ka shkatërruar Aston Villan, duke e mposhtur si mysafirë me rezultat të thellë 0:6 Skuadra e Jurgen Klopp është treguar shumë e fortë për Aston Villan, të cilës i shënoi  gjashtë gola duke...