Ronaldinho celebra su gol

Pengu më i madh i Ronaldinho-s

Në një intervistë për mediat e huaja, fantazisti brazilian Ronaldinho ka folur per kohet e tij te arta ne futbollin europian. Mesfushori brazilian ka një peng të madh në karrierën e tij dhe lidhet me...
13495567_1740916932787749_8814616574100443660_o

Presidenti i Argjentinës: Leo mos u largo!

Sesa është tronditur Argjentina nga deklarata e Lionel Messi-t në përfundim të Kupës së Amerikës, ku deklaroi tërheqjen nga kombëtarja këtë e tregon edhe angazhimi i vetë Presidentit të vendit. Mauri...