Di Maria në radarët e Interit

Angel Di Maria mund të transferohet në Inter gjatë janarit Drejtuesit e ri të Interit po synojnë që ta përforcojnë skuadrën me emra të mëdhenj. Sipas Mirror, Nerazzurrët i kanë drejtuar sytë kah ylli...

A do i tradhëtojë Silva tifozët e Milanit?

Juventusi do ta konsiderojë mundësinë e afrimit të yllit të Paris-Saint-Germain, Thiago Silva. Sipas Tuttosport, Bianconerër janë të interesuar për lojtarin , ndërsa tashmë agjenti i brazilianit e ka...

E gjithë Europa pas talentit të PSG

Pas shkëlqimit në fillim të edicionit, skuadra franceze është duke synuar që ta lidhë të ardhmen e lojtarit me Parc des Princes. Qendërmbrojtësi i Paris Saint-Germain, Presnel Kimpembe ka shkëlqyer n...

Ibrahimoviç do të largohet nga PSG

Zllatan Ibrahimoviç do të luajë të shtunën ndeshjen e fundit me Paris Saint Germain. Sulmuesi suedez i njoftoi sportdashësit me anë të një postimi në Twitter se nuk do të jetë më pjesë e kësaj skuadr...

Më të mirat e evropës pas Leroy Sanes

Leroy Sane është njëri ndër talentet më të mëdhenj në Gjermani dhe më gjerë. Anëtari i skuadrës gjermane Schalke 04, Sane ka impresionuar të gjithë këtë vit me paraqitjet e tij me fanellën bardh e ka...

Në Paris triumfon PSG-ja (VIDEO)

PSG ka triumfuar në Stadiumin e Princave përballë Chelseat duke fituar me rezultatin përfundimtar 2-1. Golat për PSG-në u shënuan nga Ibrahimovic në minutën e 39 dhe Cavani në minutën e 78. Ndërsa pë...