Zyrtare/ Bernard Berisha lojtari i Anzhit

berisha-bernard-GettyTashmë është zyrtare, Bernard Berisha është lojtari më i ri i Anzhi Makhachkala.

Zërat për largimin e lojtarit të ekipit të Skënderbeut qarkullonin prej kohësh por tashmë ka ardhur edhe zyrtarizimi për transferimin e Berishës në Rusi.

Pas largimit te Peter Olayinka, Skënderbeut i ikën dhe një tjetër lojtar i rëndësishëm. Për momentin detajet e marrëveshjes nuk bëhen të ditura.

Pin It