Do të jemë trajner i Manchester United

José Mourinho said despite the win over Sporting, Chelsea are not yet in a comfortable position

Jose Mourinho do të bëhet trajner i Manchester Unitedit.

Revista prestigjioze britanike Daily Mirror, raporton se Jose Mourinho i ka treguar miqve shumë të afërt për punën e re te Manchester United.

Sipas kësaj gazete, tërë çka ka mbetur mes portugezit dhe skuadrës angleze është mbyllja e disa pikave në kontratë, pasi që marrëveshja në parim është arritur.

Ish-trajneri i Chelseat do të pasojë në postin e trajnerit Louis Van Gaalin, i cili nuk po arrin të ambientohet assesi duke qenë shënjestër e çdo kritike në Old Trafford.

united(2)

Pin It