Ibrahimovic pavarësisht moshës është i pandalshëm

Ibra

Zlatan Ibrahimovic pavarësisht moshës është i pandalshëm.

Suedezi ka shënuar 32 gola në 32 ndeshjet e fundit për PSG-në dhe përfaqësuesen e Suedisë dhe kjo është një tregues se ai ka ende për t’i dhënë futbollit.

Ndërsa goli i tij ndaj Chelseas në Ligën e Kampionëve, ishte goli i parë i tij ndaj Bluve në katër ndeshjet e fundit.

Vlen të theksohet se Ibra ka shënuar në tre ndeshjet e fundit në Ligën e Kampionëve.

Pin It