Juventus pazar tek Manchester United

ander

Juventusi ka filluar të shikojë lojtarë të Manchester United për tu përforcuar.

Gazeta Tuttosport shkruan se emrave si Oscar, Axel Witsel, Isco dhe Bernardo Silva i është shtuar edhe Ander Herrera i United.

Zonja e Vjetër e pëlqen lojtarin, por çmimi i lartë i tij 30 deri 35 milionë euro, mund ta ndalojë klubin italian.

Në media ka dalë edhe emrin i Marouane Fellainit, që po ashtu luan te United.

Juve është në kërkim të një mesfushori, ndërsa ka edhe emra brenda Italisë.

Pin It