Manchester United ofertën për sulmuesin e PSG

PSG1

Manchester United pritet ti bëjë ofertë zyrtare Paris Saint-Germain për sulmuesin.

Louis Van Gaal, menaxheri i Manchester Unitedit, është  në kërkim të një sulmuesi.

Sipas ESPN, drejtuesit e klubit nga Old Trafford janë duke konsideruar një ofertën zyrtare për sulmuesin e Paris Saint-Germain, Edinson Cavani.

Ky i fundit ka deklaruar se nuk është i lumtur në Paris. Ish sulmuesi i Napolit dhe Palermos ka zgjuar edhe interesimin e Juventusit, Real Madridit dhe Arsenalit.

Pin It