Në Madrid mund të vijnë lojtarë të rinj

zidaneee

Zidane Zidane u ka thënë drejtuesve të Real Madridit se e dëshiron në skuadër Eden Hazardin.

Duke folur në një spektakël televiziv, gazetari i njohur Eduardo Inda ka thënë se anësori i Chelseas, Eden Hazard është prioritet i tyre.

Inda po ashtu tha se madrilenët janë të hapur për bisedime me Neymarin dhe janë në gjendje të paguajnë 180 milionë euro.

Po ashtu flitet se Los Blanocs janë ende në ndjekje të David De Gea për ta marr nga Manchester United.

Këto mund të jenë spekulime të afatit kalimtar, pasi më herët presidenti Florentino Perez ka thënë se nuk do të ketë transferime.

Eden Hazard

Pin It