130 milionë euro për Pogba

paul-pogba1

Zinedine Zidane ka identifikuar një përforcim të madh për Real Madridin.

Trajneri i ri i Real Madridit, Zinedine Zidane është i gatshëm të bëjë një ofertë rekord për transferimin e mesfushorit të Juventusit, Paul Pogba,.

Trajneri i ri është i gatshëm të paguajë 130 milionë euro për transferimin e mesfushorit të Juventusit, Paul Pogba, ka bërë të ditur tabloidi britanik “The Sun”.

Lojtari francez kërkohet edhe nga Paris Saint-Germain, Barcelona dhe Manchester City. Por, Zidane beson se mund ta bind Pogban që të transferohet në Santiago Bernabeu.

Pin It