Chelsea merr barazimin në minutat e fundit (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=hoJ-tO0q4d0

Chelsea dhe Everton i kanë ndarë pikët, duke barazuar 3:3.

Terry me një autogol dhe Mirallas ia dhuruan epërsinë prej dy golave skuadrës së Evertonit, para
se rezultatin ta barazonin Costa dhee Fabregas.

Mori i kaloi mysafirët në epërsi në minutën e 90, mirëpo një pikë Chelseat ia siguroi Terry, duke e barazuar rezultatin në minutën 90+9.

john terry

 

Pin It