Lajme jo të mira për Realin

modric

Lajmet për Real Madridin nuk janë aspak të mira para ndeshjes me Levanten.

Luka Modric nuk do të luaj pasi ka një lëndim të vogël e po ashtu as Karim Benzema nuk mund të paraqitet.

Bale i është rikthyer stërvitjeve, por Zinedine Zidane nuk do të rrezikoj duke startuar menjëherë me uellsianin.

Bale është lënduar para një muaje dhe është pritur që të rikthehet në ndeshjen e derbit të javës së kaluar kundër Atletico madridit.

Pin It