PSG ikën nga Ronaldo, kërkon yllin e Barcelonës

real-madrid

PSG ka hequr dorë nga Cristiano Ronaldo dhe tashmë e dëshirin Neymarin.

PSG ka bërë sulmuesin e Barcelonës, Neymar prioritet për afatin kalimtar të verës së ardhshme, shkruan L’Equipe.

Real Madrid është dënuar dje me mos transferim në dy afate kalimtare dhe kështu Ronaldo do të jetë i pashitshëm, ndërsa PSG tashmë dëshiron Neymarin.

Po ashtu alternativa të Ronaldos janë edhe Robert Lewandowski, Sergio Aguero, Marco Reus dhe Eden Hazard.

Pin It