Spalletti: Roma-Real, nuk ka favorit

WCENTER 0SJMBBNKPB ©LaPresse 11-12-2009 Calcio: Spalletti nuovo allenatore dello Zenit Nella foto: l'allenatore della Roma Luciano Spalletti foto di repertorio

Luciano Spalletti, trajneri i Romës, ka folur për ndeshjen ndaj Real Madridit

Roma dhe Real Madridi do të përballën sot në Olimpico, në orën 20:45, në kuadër të fazës eliminuese të Ligës së Kampionëve.

Trajneri i romakëve, Luciano Spalletti gjatë konferencës për media ka thënë se në këtë takim nuk ka favorit.

“ Unë mendoj se nuk ka favoritë, ne kemi 50 përqind të mundësisë për të fituar”, ka deklaruar trajneri italian.

Pin It