Ilicic-2

Fiorentina nuk gabon ndaj Torinos (VIDEO)

Fiorentina nuk ka gabuar në ndeshjen e radhës në shtëpi pas dy humbjesh ndaj një skuadre aspak për t’u nënvlerësuar si Torino. Skuadra e Paolo Sousës ka fituar 2-0, teksa ka qenë një 90 minutës...
12592765_1118671788166394_6429429291086687574_n

Napoli nuk e lëshon kreun e Serisë A (VIDEO)

Napoli nuk ka ndërmend që ta lëshojë kreun në Serinë A. Skuadra e Mauricio Sarrit ka marrë një fitore shumë të rëndësishme në transfertë 4-2 ndaj Sampdorias. Napoli hap serinë e golave që në minutën ...
12605350_1080761225307349_2196540430942610844_o

Inter barazon me Carpin (VIDEO)

Interi nuk ka arritur më shumë se një barazim ndaj Carpit me rezultat 1-1. Vazhdoi mallkimi i Nerazzurrëve për ndeshjet në shtëpi nga ora 15:00, pasi klubi nga Milano ka dështuar të fitojë një të til...
angel_di_maria_2309_620_413_100

PSG nuk njeh rival (VIDEO)

Kliko këtu për të parë golat: http://footyroom.com/paris-saint-germain-5-1-angers-2016-01/ Paris Saint-Germain ka arritur të fitojë me rezultatin e thellë 5:1 kundër Angers, një skuadër që ka befasua...
happy-old-couple-8

Si të keni një plakje të shëndetshme ?

    Kur përmendet fjala plakje nuk mendon gjë tjetër veçse sëmundje, dhimbje që nuk dinë të pushojnë , vizita të pafundme te mjeku dhe plot ankesa. Sipas  Dr. Zeki Yenidünya plakja nuk ësht...
hi-res-e1aad6ef02af9130ac0116b9054acff1_crop_north

PSG fiton në kupë derbin me Lyon

Paris Saint Germain ka shënuar fitore në kuadër të çerek-finales së Kupës së Francës. Kampioni francez triumfoi me rezultat prej 2-1 kundër Lyon. Golat për vendasit i shënuan Adrien Rabiot në minutën...
886364_957049814371155_6316639467544247031_o

Skuadra e vitit

Portier: Manuel Neuer Mrojtës: Tiago Silva, Marcelo, Sergio Ramos, Dani Alves Mesfushorë: Andres Iniesta, Luka Modric, Paul Pogba Sulmues: Neymar, Lionel Messi, Cristiano Ronaldo
UC+Sampdoria+v+Juventus+FC+Serie+AauMWBHxSLqx

Juventusi i afrohet kreut (VIDEO)

Juventusi ka arritur fitore me rezultat 1-2 kundër Sampdorias. Zonja e Vjetër dominoi gjatë gjithë takimit në Stadio Luigi Ferraris, ndërsa vendasit përveç golit nuk treguan asgjë tjetër. Epërsia e J...
basaksehir_sevinc_cikalleshi_altug_161215

Cikalleshi shënon golin e fitores

Basaksehir ka arritur fitore në Kupën e Turqisë fal golit të Sokol Cikalleshit. Sulmuesi shqiptar shënoi golin fitores, duke kaluar në epërsi 3-2 skuadrën e tij kundër Bandirmaspor. Cikallishi është ...
chelsea-vazhdon-tutje-n-euml-kup-euml-video_hd

Chelsea kalon në fazën tjtër të FA Cup

Chelsea është kualifikuar për në fazën tjtër në FA Cup duke mposhtur Scunthorpe United me rezultat të pastër 2:0. Diego Costa dhe talenti i ri i skuadrës Loftus-Check kanë shënuar nga një gol në të d...