Përballje spektakolare në Champions

Short i frikshëm në Nion për Juventusin dhe Arsenalin. Nënkampionët e Europës do të përballen me Bayernin e Mynihut, ndërkohë që Arsenali me Barcelonën.  Një short “ferri” dhe për Romën e Garsias, që do të ketë përballë Realin.

Ndeshjet e mbetura janë PSG-Chelsea, PSV-Atletico Madrid, Benfica-Zenit, Dinamo Kiev-Man.City.

Sfidat e para do të luhen me 16-17-23-24 shkurt, ndërkohë që ato të kthimit më 8-9-15-16 mars, të vitit të ardhshëm.

 

Pin It